- ELECTRICAL
- Υλικά Σύνδεσης - Στήριξης
- Υλικά Σύνδεσης
- ΚΛΕΜΜΑ PCT-205 5 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΥΠΟΔΟΧΗ 0,50-2,5mm 24Α 400V

3-10 Days
ΚΛΕΜΜΑ PCT-205 5 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΥΠΟΔΟΧΗ 0,50-2,5mm 24Α 400V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-11046
0,24€
Ex Tax: 0,24€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΛΕΜΜΑ PCT-205 5 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΥΠΟΔΟΧΗ 0,50-2,5mm 24Α 400V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 24A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +105°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25\250\5000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,020kg/ 10pcs |
| Μήκος | 16,3mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 0,50 - 2,5mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 21,9mm |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Υλικό Προϊόντος | PC |
| Ύψος | 5,7mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Διάφανο - Κίτρινο/ Transparent - Yellow |
